IT Security

IT Security 2014 yılından bu yana siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacı ile kurulan IT Security, stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet vermektedir.

Faaliyetlerini Ankara ve İstanbul da sürdüren IT Security’ nin ilgi alanlarını “Sızma Testleri, Güvenlik Denetimi, SOME, SOC Danışmanlığı, Açık Kaynak Siber Güvenlik Çözümleri, Büyük Veri Güvenlik Analizi ve Yeni Nesil Güvenlik Çözümleri” oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiği başarılı danışmanlık projeleri ve eğitimlerle sektörde saygın bir yer edinen IT Security, kurulduğu günden bugüne alanında lider finans, enerji, telekom ve kamu kuruluşlarına 1.000’den fazla eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiştir.

IT Security, kurulduğu yıldan beri ülkemizde bilgi güvenliği konusundaki bilgi ve paylaşımların artması amacı ile güvenlik e-posta listeleri oluşturulması, seminerler, güvenlik etkinlikleri düzenlenmesi, üniversite öğrencilerine kariyer ve bilgi sağlamak için siber güvenlik kampları düzenlenmesi gibi sosyal sorumluluk projeleri ile birçok konuda gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

Sadece güvensiz güvenlik olmaması için çaba harcıyoruz.
Adı SoyadıIT Security Kurucu Müdür

Ekibimiz

IT Security 20' den fazla sektörde faaliyet gösteren 50’in üzerinde destek anlaşmalı müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerine 40 kişilik deneyimli kadrosuyla platform ve marka bağımsız olarak danışmanlık hizmetlerini 7/24 sürdürmektedir.

Başarı Hikayeleri

IT Security Akademi’ den aldığım eğitim ve sertifikalar sayesinde MNG Kargo'nun bilişim ekibine katıldım.  IT Security' nin farkını eğitim sonrasında iş görüşmeleri sırasında anlayacaksınız.
Murat DüzgünSistem Uzmanı
IT Security' den Network Uzmanlığı eğitimi aldım. İyi ki bu eğitimi almışım, daha önceden bir tecrübem yoktu.  Kurs biter bitmez hocamızın destekleriyle işe başladım.
Aydın GencelNetwork Uzmanı